Kategórie

Nippon Knives´ Top Gun

Top Gun

Nie, nehľadajte na tomto mieste video filmu Tonyho Scotta s Tomom Cruisom v hlavnej úlohe. No inšpiráciu áno. Top Gun je názov leteckej školy vzdušného boja amerického vojenského námorníctva, do ktorej sú vyberaní len tí najlepší piloti s perspektívou stať sa leteckými esami. Poobzerali sme sa preto po regáloch nášho obchodu a vyselektovali adeptov do novovzniknutej kategórie Nippon Knives´ Top Gun. Pozrime sa, aké parametre by mali spĺňať.

Nože ako také môžeme deliť podľa rôznych kritérií. Napríklad dobré a zlé. Na tie zlé chytro zabudnime, lebo sme sa im ani nikdy nevenovali. Nad tými dobrými sú nože lepšie, no rovnako ako vás aj nás zaujímajú tie ešte lepšie. A práve z nich vyberieme do Top Gun tých najpovolanejších. No v žiadnom prípade to neznamená, že ak túžim po výbornom noži, nájdem ho jedine v tejto kategórii. Prečo teda Top Gun v Nippon Knives vznikol a pre koho je určený? 

Hneď na začiatku treba upozorniť, že cena nie je hlavnou vstupenkou do klubu výnimočných. Je pravdou, že cena je vyjadrením hodnoty daného produktu a vychádza z fundamentov akými sú cena materiálu, náročnosť jeho spracovania, energetická náročnosť a podobne. No sú tu aj ťažko merateľné parametre, ktoré zaraďujú výrobok medzi vyhľadávané. Napríklad remeselná zručnosť, zmysel pre detail, limitovaná edícia, technické riešenie, rezný výkon či úspechy na medzinárodných súťažiach. Ktorákoľvek z týchto čŕt môže posunúť adepta do kategórie Nippon Knives´ Top Gun. 

Samozrejme, môžete viesť s nami polemiku o správnosti tej či onej nominácie. Je to úplne legitímne, nakoľko pre každého môže byť dôležité niečo iné. Chceme len uľahčiť výber tým, ktorí hľadajú veľmi hodnotný výrobok a nemajú čas porovnávať viac ako 400 produktov v našom obchode. Veríme, že sa nám náš zámer vydaril.

Zobrazených 1-9 z celkovo 68 záznamov.
oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk