Kategórie

Masahiro MBS-26

To najdôležitejšie na každom noži je kvalita jeho ostria. Vďaka vlastnostiam ocele MBS-26 s vysokým podielom uhlíka sú čepele tenké a poskytujú maximálnu kontrolu rezu. MASAHIRO zamestnáva remeselníkov s 30 ročnými skúsenosťami, ktorí ručne dobrusujú každú čepeľ v pomere 7:3. Znamená to, že i keď ide o obojstranný brus, asymetrické ostrie zabezpečí väčšiu presnosť rezu s menšou námahou. Takéto vyhotovenie ostria je až o 35% tenšie ako u bežného klasického brusu. Nôž je preto extrémne ostrý a pri práci s ním nie je potrebné vytvárať tlak. Udržiavanie profilu ostrie je veľmi jednoduché. Základné brúsenie sa vykonáva len z pravej strany, jemné dobrúsenie z oboch strán.

Demonštrácia ostria

Profesionálny nôž musí byť výkonný a praktický. Presne to mali na mysli tvorcovia tejto série. Rúčky sú vyrobené z bezúdržbového syntetického materiálu POM, ktorý sa vyznačuje svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Je odolný voči vysokým teplotám a rozpúšťadlám. Nity sú precízne zapustené a postrehnete ich len vizuálne. Ergonómia je príkladná a absencia akýchkoľvek švov a zárezov zabezpečuje požadované hygienické parametre.

Nože radu MBS-26 High Carbon Stainless Steel vzhľadom pripomínajú európske typy nožov. Sú určené hlavne tým, ktorí si obľúbili tento západný typ noža, no požadujú vysoký rezný výkon. MASAHIRO však zakomponoval to najlepšie z japonskej nožiarskej techniky do zaužívanej formy starého kontinentu. Je to typická ukážka toho, že keď dvaja robia to isté, výsledok nemusí byť rovnaký.

Vyskúšajte nôž MASAHIRO a budete prekvapení z jeho absolútneho výkonu.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

Zobrazených 1-5 z celkovo 5 záznamov.
oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk