Kategórie

JAPONSKÉ MEČE

Intro k tejto sekcii si môžete prečítať tu.

Ak ste tak urobili, iste ste pochopili, čo od nás môžete očakávať a čo určite nie. Nebudeme hazardovať s vaším drahocenným časom na tému dekorácii, replík, športového náradia a už vôbec nie online predaja rôznych nelegálnych napodobenín. S tým skutočne nechceme mať nič spoločné. Naopak, chceme sa s vami porozprávať o vašich predstavách a našich možnostiach. Čo to konkrétne znamená? 

Sadneme si spolu v príjemnom nerušenom prostredí, kde pri poháriku sake resp. chutného japonského čaju nám poviete o čo máte záujem. Nemusíte byť príliš konkrétny. Stačí základná predstava. Môže to byť kúsok Japonska zhmotneného v autentickom menšom meči v základnom vyhotovení (shirasaya), niečo náročnejšie v rozšírenom rozsahu (koshirae), alebo dokonca investičná záležitosť. A čo my? 

Vieme vám poskytnúť kompletný servis. Kategóriu meča podľa vášho výberu od jedného z najuznávanejších majstrov s garanciou pôvodu. Celkovú logistiku až k vám domov. Na želanie vám zorganizujeme návštevu majstra, ukážky kutia tamahagane naživo, pobyt v tradičnom hoteli, prednášku o japonských mečoch pre vašich hostí, slávnostné odovzdanie meča počas prednášky, inštruktáž k obsluhe a údržbe a mnoho ďalšieho podľa priania a možností. 

Pokiaľ vo Vás drieme myšlienka vlastniť niečo skutočne výnimočné, kontaktujte nás na čísle 0903 761 001, alebo mailom japonskenoze@technopol.sk

    Neboli nájdené žiadne záznamy.
oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk