Kategórie

Limitované série

Ako najlepšie odkomunikovať významný firemný míľnik? No predsa špeciálnou edíciou výrobku, ktorý najlepšie charakterizuje schopnosti firmy. Preto takýto produkt je zvyčajne koncentrátom toho najlepšieho, čo dokáže jeho výrobca zo svojich dielní vypustiť. Vyberú sa tie najlepšie materiály a povolajú najskúsenejší remeselníci. Edícia je samozrejme limitovaná. Nielen z dôvodu zberateľskej atraktivity, no jej výroba je natoľko náročná, že si firma nedovolí viazať svoj najlepší potenciál príliš dlho. Tak vznikajú vzácne produkty, ktoré dôstojne pripomínajú ich šťastným držiteľom významné výročia zvučných značiek. Čo viac si môžu obe strany želať?

Je logické, že s limitovanými sériami prichádzajú najčastejšie prémiový výrobcovia. Nemalo by veľký význam zháňať priemerný výrobok len preto, že bol vyrobený v obmedzenom množstve. Limitovaná dostupnosť je len povestnou čerešničkou na torte a ako vieme, čerešnička bez torty ešte nikoho nenasýtila. Preto úspech takejto edície spočíva v ušľachtilosti použitých materiálov, konštrukčnej dôvtipnosti, sviežom dizajne a predovšetkým remeselnej dokonalosti jej tvorcov. No všetko toto by nemalo význam bez prvotnej myšlienky, ktorou je príbeh.

Tak, ako sa píše v jednej nemenovanej múdrej knihe, na počiatku bolo slovo. Zo slova sa vyvinul príbeh, ktorý následne majstri zhmotnili do niečoho, čo tých, ktorí čítajú tieto riadky, nenecháva bez emócií. A keďže vy tieto riadky čítate, prajeme vám veľa vzrušujúcich chvíľ pri objavovaní detailov jednotlivých kúskov tejto vzácnej kategórie.

Vopred sa ospravedlňujeme za nedostupnosť niektorých tovarov. Uviedli sme ich tu preto, aby sme odprezentovali čoho všetkého je daný výrobca schopný. Okrem toho, niektoré patria do v súčasnosti otvorených cyklov čo znamená, že sa pripravuje ich tematické pokračovanie. V neposlednom rade poslúži táto prezentácia tým, ktorí sa pokúsia získať výrobok od jeho súčasného majiteľa. Tu však treba rátať s takmer istým a tučným zberateľským ážiom. Preto naša rada znie: rozhodujte sa rýchlejšie ako ostatní.

Informácie o dostupnosti priamo u nás.

©2021 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené.

 

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk