Kategórie

San Kyoto

Séria nožov SAN KYOTO predstavuje vlajkovú loď značky TAMAHAGANE. Ide o vskutku exkluzívne nože s prekrásnymi damascénskymi čepeľami.

Ich vysoká kvalita je daná nielen akosťou materiálu, ale i jeho koncentráciou. Počas výroby sa pôvodná hrúbka 20 mm zredukovala kovaním na výsledné 2 mm. Nielenže sa odstránili nežiaduce prímesi, ale dosiahla sa aj optimálna skladba a hustota materiálu, výsledkom čoho je tvrdosť až 61 HRC. Toto ušľachtilé jadro je chránené z každej strany 31 vrstvami niklového damasku. Japonci ho nazývajú suminagashi. Pri tejto výtvarnej technike sa do mydlovej vody naleje trochu atramentu a následne sa hladina jemne sčerí. Vznikajú tak zaujímavé obrazce, ktoré môžete vidieť na 63 vrstvových čepeliach nožov SAN KYOTO. Ostrie je symetrické v tvare „V“.

K dokonalej čepeli patrí rovnako dokonalá rúčka. Preto sú nože SAN KYOTO osadené elegantnými čiernymi rúčkami z kvalitného materiálu Micarta. Všetky spomenuté vlastnosti si uvedomili mnohí skvelí svetoví kuchári a TAMAHAGANE SAN KYOTO sa stal ich jasnou voľbou. Za všetkých môžeme spomenúť nórskeho šéfkuchára

 Geira Skeieho, víťaza slávneho Bocuse d´Or. Nippon Knives si Vás dovoľuje srdečne pozvať na otestovanie vlajkovej lode značky TAMAHAGANE.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

Zobrazených 1-6 z celkovo 6 záznamov.
oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk