Kategórie

Prečo nakupovať u nás

Internetový obchod Nippon Knives je určený nielen profesionálnym kuchárom, ale aj tým, ktorých fascinuje dokonalosť japonských kuchynských nožov. Špecializujeme sa hlavne na nože z oblastí Seki, Sakai, Takefu, Tsubame, Saga, Miki a Tosa, ktoré sú staršou obdobou známych európskych kováčskych centier ako napríklad Solingen alebo Sheffield. Naša komplexná ponuka zahŕňa nielen kuchynské a vreckové nože, ale aj stojany, brúsne kamene a iné doplnky. V prípade záujmu Vám nože budeme profesionálne brúsiť, takže budú vždy žiletkovo ostré. Skutočnosť, že sme pre ponúkané značky autorizovaným priamym a výhradným dovozcom do SR nám umožňuje poskytovať veľmi atraktívne ceny. Na rozdiel od iných internetových obchodov ponúkame záujemcom možnosť fyzickej prehliadky vybraného tovaru v našej vzorkovni a jeho zakúpenie za internetové ceny. Pre značky, ktoré zastupujeme vlastníme príslušné certifikáty a garantujeme Vám originálny pôvod každého noža.

Predaj japonských kuchynský nožov nepatrí medzi nosné činnosti našej spoločnosti. Je to skôr naše hobby a o to s väčšou láskou sa mu venujeme. Ponuku tvoríme na základe našich skúseností. S výrobcami máme osobné vzťahy a pravidelne navštevujeme ich výrobné zariadenia. Len tak Vám dokážeme kvalifikovane poradiť pri výbere toho pre Vás pravého noža.

Každý zákazník je zároveň naším priateľom, keďže má rovnaký koníček ako my a má preto u nás štatút V.I.P. Stačí zavolať na číslo 0903761001 a určiť si termín schôdzky. Pri šálke kvalitného japonského čaju alebo saké Vám poskytneme poradenstvo spojené s prezentáciou nie menej ako 400 druhov nožov. Radi sa s Vami podelíme o zážitky z výroby doplnené fotografiami a videami. U nás vždy získate komplexný produkt.

Veríme, že v obchode Nippon Knives si urobíte radosť.

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk