Kategórie
SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros
SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros

SYH-NNR - Klieštiky na nechty Suzuki Bros

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Rúčka: Oceľová
Dĺžka čepele: 1, 70cm
Typ čepele: Oceľová
Hmotnosť: 60,00 g

Ručne vyrobené klieštiky na nechty, ktoré vďaka premyslenej konštrukcii ostanú dlho ostré.

Vyberte si variantu!
96,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Japonci sú známi tým, že vedia dokonalo spájať tradíciu a modernu. Ak chceme pochopiť prečo tomu tak je, musíme sa samozrejme obzrieť do histórie. Japonské súostrovie bolo dlhé obdobie izolované. Nie len z geografického dôvodu, ale hlavne politického. Uzatváranie sa pred vplyvmi z iných končín bolo dlho považované za otázku bezpečia. To je dôvod, prečo i v moderných časoch globalizácie je Japonsko tak odlišné.

Izolácia prináša so sebou samozrejme i negatívne črty. Vývoj napreduje pomalšie ako v otvorených krajinách. O to vehementnejšie sa Japonci pustili do dobiehania zameškaného. No i pri uplatňovaní najmodernejších technológii nezabúdajú na osvedčené postupy overené mnohými generáciami. To je i prípad ručne vyrábaných klieštikov na nechty Suzuki Bros

Hiroshi a Yoshiro Suzuki sú bratia, ktorí už dlhé roky vyrábajú v Seki outdoorové customs nože /nože na objednávku/. Ich produkcia je vyhľadávaná po celom svete a preto sa pravidelne zúčastňujú na jednom z najdôležitejšom veľtrhu tohto biznisu – Atlanta Knife Show. Mnohí záujemcovia však navštevujú bratov priamo v Seki, kde zadávajú svoje objednávky. Na ich skvosty treba trpezlivosť, keďže termíny dodania sa pohybujú nezriedka i v rokoch.

Najnovším produktom Suzuki Bros. sú ručne vyrobené klieštiky na nechty. I keď nože vyrábajú samostatne, tento produkt je ich spoločným dielom. Klieštiky pôsobia veľmi kvalitným dojmom už na prvý pohľad. Ich dĺžka 125mm je priam ideálna do dlane a poskytuje dostatočnú páku na strihanie i tých najhrubších nechtov. Po stranách rúčiek sú vygravírované kosoštvorce, ktoré mimo estetickej hodnoty poskytujú bezchybný grip. Zmysel pre detail je demonštrovaný na sklopnej spone ukončenej malou pružinkou. Tá sa zľahka kĺže po protichodnom ramene a udržiava čeľuste v otvorenej pozícii. Jednoduché, účinné a trvácne riešenie. Klieštiky sú zhotovené z ocele SUS 420J2, ktorá je dostatočne pevná, no nie krehká. Čeľuste nesmú prichádzať do vzájomného kontaktu, pretože by sa rýchlo otupili. Preto je medzi nimi štrbinka v hrúbke ľudského vlasu. Tá zabezpečuje dlhodobú ostrosť. Tento nesmierne dôležitý detail ich na míle odlišuje od lacnej konkurencie. 

Klieštiky majú saténový povrch a 3 kanji znaky, ktoré znamenajú: „vyrobené bratmi Suzuki.“ Nezabudlo sa ani na plastovú krytku čeľustí. Tak ako je zvykom pri japonských prémiových výrobkoch aj tento je zabalený v tradičnom kirbaku. Je to vkusná kazeta z dreviny paulownia s ručne tkanou výstelkou. Vonkajšia strana vrchnej časti nesie text „Ručne vyrobené klieštiky na nechty“ zatiaľ čo vnútorná priliehavý citát bratov „tento produkt zhmotňuje našu dušu a srdce“.

Video: Suzuki Bros pri práci

©2021 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk