Kategórie
Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001
Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001 Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001

Profesionálne kuchynské nožnice KASUMI 81001

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Dĺžka čepele: 9cm
Typ čepele: Oceľová
Použitie: Strihanie
Hmotnosť: 175,00 g
Výrobca: Sumikama Cutlery /KASUMI/

Kuchynské nožnice hodné profesionála. Pevné ozubené čepele si poradia s hydinou, mäsom, rybami, pizzou, zeleninou a mnohým ďalším. Elastomer zvýši komfort uchytenia a zabraňuje šmýkaniu.

Vyberte si variantu!
51,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Sumikama Cutlery – výrobca značky KASUMI – patrí medzi najvýznamnejších japonských výrobcov nožov. Preslávil sa najmä svojou radou KASUMI Damascus, ktorá sa stala priekopníkom japonských damascénskych čepelí v Európe. Výrobné portfólio Sumikama Cutlery je rozsiahle a teší nás, že sa neustále rozširuje. Najnovším prírastkom sú veľmi praktické profesionálne kuchynské nožnice.

Napriek tomu, že nôž je v kuchyni veľmi univerzálnym nástrojom, existuje mnoho úkonov, ktoré zvládnu nožnice bravúrnejšie. Nejde len o otváranie papierových alebo plastových potravinových obalov, ale i strihanie rybích kostí, morských plodov, hydiny atď.

O tom, že ide o profesionálny nástroj, svedčí jeho konštrukcia a použité materiály. Nožnice sú robustné s celkovou dĺžkou 240mm. Bola použitá vanádo-molybdénová oceľ 1K6. V oceliarni Daido ju vytvrdili na veľmi rozumných 56 HRC. Je teda dosť tvrdá na udržanie si ostria a zároveň nie krehká, čo je pri takýchto nožniciach nadmieru potrebná vlastnosť. Pevnosť je dosiahnutá 3mm hrúbkou materiálu a miernym zakrivením čepelí. Práve toto zakrivenie spoľahlivo rozkladá tlak na čepele. Tie majú saténovú povrchovú úpravu, ktorá dodáva nožniciam punc exkluzivity. Konštruktéri išli ešte ďalej a vyzbrojili čepele jemným ozubením. To dopomáha k lepšiemu zachyteniu potravín a zabraňuje prípadnému kĺzaniu. Rúčky sú vyrobené kombináciou polypropylénu a elastomeru. Tento materiál je nielen odolný, ale zabezpečuje veľmi komfortné uchytenie.

©2021 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

O výrobcovi

Sumikama Cutlery /KASUMI/

Sumikama Cutlery výrobca prestížnej značky KASUMI sídli v meste Seki, ktoré je už od konca 12. storočia srdcom japonského kováčstva. O všestrannosti firmy hovorí jej rôznorodý výrobný program. Ten zahŕňa nože z vanádio-molybdénovej oceli, damascénske nože, nože z oceli VG-10, nože s titánovou vrstvou, keramické nože a stone barrier nože. Sumikama Cutlery je prvou firmou, ktorá začala vyvážať damascénske nože mimo Japonska.

K tomuto produktu vám odporúčame

Podobné produkty

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk