Kategórie
Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z
Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z

Univerzálne nožnice Mcusta Zanmai KPS-190Z

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Rúčka: Živicová
Dĺžka čepele: 7cm
Typ čepele: Oceľová
Použitie: Univerzálne
Hmotnosť: 74,00 g
Výrobca: Mcusta

Univerzálne nožnice vhodné na použitie v kuchyni. Čepele vyrobené z antikoróznej ocele AUS8. Jedna z čepelí disponuje mikrozúbkami, ktoré zabraňujú vyšmyknutiu potravín počas strihania. Čepele sú konkávne pre ľahký chod a dokonalý výkon. Pevné rukoväte sú vyrobené z teplu odolnej živice. Celková dĺžka 19cm.

Vyberte si variantu!
39,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Firma Marusho Industry Inc. z mesta Seki má 3 divízie. Dá sa povedať, že každá divízia patrí v svojom obore k absolútnej špičke. Pod značkou ZANMAI vyrába exkluzívne Hocho, teda kuchynské nože. Opisovať divíziu MCUSTA je pre znalcov vreckových nožov úplne zbytočné. No a treťou divíziou je značka SILKY, pod ktorou firma produkuje profesionálne nožnice.

©2024 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

O výrobcovi

Mcusta

Výrobcom ikonických nožov MCUSTA je firma Marusho Industry Inc. z mesta Seki v provincii Gifu. Každý znalec japonských nožov vie, že ide o prominentnú oblasť s viac ako 700 ročnou tradíciou. Rodinný klan Hasegawovcov tu už po tri generácie vyrába tie najsofistikovanejšie vreckové nože s akými sa v súčasnosti môžete stretnúť.

Marusho Industry Inc. disponuje v tejto branži málo vídaným výrobným zázemím. Keďže máme to šťastie, či skôr česť, byť rodinným priateľom Hasegawovcov, nenechali sme si ujsť možnosť prehliadky ich fabriky. Začíname sekciou dizajnu a konštrukcie, kde skúsení programátori pripravujú algoritmy pre moderné NC stroje. Vo vstupnom sklade ležérne odpočívajú tie najnoblesnejšie materiály, aké si viete v nožiarstve len predstaviť. Pláty ocele VG-10 z neďalekého Takefu, 33 vrstvové damascénske pláty, hliníkové zliatiny, vzácne dreviny i kvalitná micarta. V obrábacej časti pracujú laserové rezačky a CNC frézy. Pre nás je však najzaujímavejšia finalizácia nožov a ich následné brúsenie. Tu naopak, všetko prebieha ručne. Dokonca prezident firmy Tomohiro Hasegawa si sadne za rotujúci brúsny kameň a zručne formuje žiletkové ostrie. Nasleduje finálna kontrola, kde sa každý nôž dôkladne preskúma a putuje do expedičného skladu. Odtiaľ je zásobovaný celý svet. Dnes len ťažko nájdete značku, ktorá sa stále vyrába v krajine svojho pôvodu. MCUSTA patrí medzi tie, ktoré si túto výsadu zachovali.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk