Kategórie
Prívesok na kľúče KRB1
Prívesok na kľúče KRB1 Prívesok na kľúče KRB1 Prívesok na kľúče KRB1

Prívesok na kľúče KRB1

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Dĺžka čepele: 4, 5cm
Typ čepele: Damascénska
Použitie: Prívesok
Hmotnosť: 16,00 g
Výrobca: Mcusta Zanmai

Štýlový prívesok na kľúče v podobe čepele santoku. 33 vrstvová damascénska oceľ z jadrom z kobaltovej ocele VG-10. Tradičná tkaná šnúrka.

Vyberte si variantu!
19,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Ste milovníkom japonských damascénskych čepelí? Ak áno, určite chcete mať jednu vždy pri sebe. Môžete si zadovážiť ikonický nožík Mcusta, ktorý sa stane vaším verným spoločníkom. No existuje i iná možnosť. Štýlový prívesok na kľúče. Nie, nejde o lacnú napodobeninu, to by sa k vám určite nehodilo. Malá čepeľ tvaru santoku s rozmermi 60x23x3mm je zhotovená z 33 vrstvovej damascénskej ocele s jadrom z povestnej VG-10. Tento materiál z Takefu Special Steel Co. má výrazné tepanie a o svojom pôvode vás rád presvedčí. Stačí vziať čepeľ na kvalitný brúsny kameň a z dekorácie sa razom stane funkčná pomôcka. Logo ZANMAI je na čepeli vyrazené v podobe kanji znaku. Na prichytenie kľúčov slúži tradičná pletená šnúrka.

Neskrývajte svoju vášeň pred ostatnými.

©2021 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

O výrobcovi

Mcusta Zanmai

Marusho Industry Inc. - firma produkujúca prepracované vreckové nože Mcusta, luxusné kuchynské nože Zanmai a ikonické nožnice Silky - sídli v centre japonského nožiarstva, v meste Seki. Mesto získalo toto postavenie už v polovici 13. storočia vďaka piesku s bohatým obsahom železnej rudy, kvalitnej rašeline a vodným zdrojom. To boli dôvody, prečo sa uznávaný výrobca mečov Motoshige premiestnil do tejto oblasti z ostrova Kjušú. V období Muromachi (1338-1573) pracovalo v Seki viac ako 300 kováčov. Medzi najznámejších patrili Kanemoto Magoroku a Saburo Shizu. Meče zo Seki si rýchlo získali povesť po celom Japonsku.

Firma Marusho bola založená už v roku 1964. Dnes ju vedie vnuk zakladateľa so svojou rodinou. Prevádzkuje jednu z najvyspelejších fabrík na výrobu nožov nielen v meste Seki, ale v celom Japonsku vôbec. Vďaka pokrokovým technológiam (laserové rezačky, CNC frézy, 3D CAD/CAM projekcia) firma produkuje výrobky prepracované do najmenších detailov. Najlepším príkladom sú práve kuchynské nože značky Zanmai. No bez ručnej finalizácie skúsenými remeselníkmi by boli výrobky ďaleko od dokonalosti.

Zanmai znamená v japončine Luxus. Toto slovo je však v skutočnosti odvodené zo sanskritského "Samadhi", čo je výraz pre proces meditácie vedúcej k vedomiu. Nevedno ako hlboko sa venuje klan Hasegawavcov meditáciám, no jedná vec je viac ako jasná. Ich nože sú vedomo dotiahnuté do najvyššieho luxusu.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk všetky práva vyhradené

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk