Kategórie
Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm
Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm

Saya KN-9352 - Ken Petty do 15cm

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Výrobca: Seki Kanetsunu

Tradičné drevené puzdro saya pre nôž Zuiun Petty KN-9302. Vyrobené z japonskej magnólie. Plastická čierna textúra je vytvorená technikou "lacquer craft" použitím prírodných farbív.

Vyberte si variantu!
40,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Tradičné drevené puzdra na čepele sa v Japonsku volajú saya. Ich ručná výroba je náročná a preto je saya takmer vždy nedostatkovým tovarom. Ich výrobou sa zaoberá len niekoľko majstrov. Používajú vhodné dreviny ako napr. paulownia, magnólia alebo bambus. Dodávajú sa v prírodnom prevedení, alebo s použitím prírodných lakov. Saya je vhodná nielen na uskladnenie kuchynského noža, ale predovšetkým na jeho premiestňovanie.

V našej ponuke nájdete puzdra na kuchynské nože značky KASUMI, MCUSTA ZANMAI a TOJIRO DP. Je dosť možné, že niektoré puzdra sa dajú použiť i na iné nože. Preto Vám odporúčame pred zakúpením puzdra, konzultovať jeho použitie.

O výrobcovi

Seki Kanetsunu

Masujiro Kawamura, potomok kováčov Kanetsugu, ktorí sa špecializovali na výrobu mečov, založil v Seki v roku 1918 firmu Seki Kanetsugu. Dnes firmu riadi tretia generácia Kawamurovcov. Našim priaznivcom je oblasť Seki dôverne známa, keďže patrí medzi tie s najdlhšou históriou kováčskeho remesla. Je sídlom mnohých významných výrobcov nožov. Nippon Knives vám zo Seki prináša špičkové výrobky pod značkami KASUMIZANMAIMCUSTAMASAHIROSUNCRAFT.

Pridať do sortimentu novú značku prináša i určitú zodpovednosť. Len neprofesionálny predajca zaraďuje do svojej ponuky neznáme výrobky, s ktorými nemá žiadnu osobnú skúsenosť. Našťastie to nie je náš prípad. V drvivej väčšine prípadov si výrobcu osobne preveríme, viackrát navštívime jeho výrobu a používame jeho výrobky. Len tak vieme garantovať spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, ak zrovna nie je možné použiť túto osvedčenú metódu, urobia ju za nás naši japonskí partneri.

K tomuto produktu vám odporúčame

Podobné produkty

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk