Kategórie
Doska na krájanie Clean Star TT-CS/S
Doska na krájanie Clean Star TT-CS/S Doska na krájanie Clean Star TT-CS/S Doska na krájanie Clean Star TT-CS/S

Doska na krájanie Clean Star TT-CS/S

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Použitie: Krájanie
Hmotnosť: 1180,00 g

Antibakteriálna doska zo syntetického kaučuku je citlivá k ostriu vašich čepelí. Skosené hrany a praktický otvor na zavesenie. Obe strany označené piktogramom. Rozmer 334x263x12mm.

Vyberte si variantu!
107,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Podklad, na ktorom krájate, veľmi výrazne ovplyvňuje životnosť ostria vášho noža. Správna doska na krájanie podstatne predĺži intervaly medzi brúsením. Japonci zistili, že pre ich strmé uhly a tvrdé materiály sú najvhodnejšie poddajné dosky. Z prírodných materiálov je to mäkké drevo s vysokým obsahom olejov. Z umelých sa najviac osvedčil syntetický kaučuk s antibakteriálnou úpravou. Firma Parker Asahi ich s úspechom vyrába viac ako 5 dekád a stala sa prémiovou značkou v tomto segmente.

Teraz vám prinášame antibakteriálne dosky od ďalšieho japonského výrobcu. Je ním firma Techno-Tsukihoshi pôsobiaca v tejto oblasti viac ako 25 rokov. Jej dosky Clean Star sú vyrobené podobne ako dosky Parker Asahi zo syntetického kaučuku, ktorý je veľmi šetrný k čepeliam nožov. Úpravou tohto materiálu sa podarilo dosiahnuť odolnosť voči skutočne širokému teplotnému rozsahu (-30°C - +130°C). To znamená, že na rozdiel od dosiek Parker Asahi, Clean Star dosky môžete umývať v umývačkách riadu.

Pre príjemnejšiu manipuláciu majú dosky Clean Star skosené hrany a guľatý otvor na zavesenie. Prínosom z hygienického hľadiska je označenie strán dosky. Vždy budete vedieť, na ktorej strane ste krájali mäso a na ktorej zeleninu.

Okrem dosiek Clean Star prináša Techno-Tsukihoshi i malú praktickú podložku na krájanie Elastomer. Ide o polymérny materiál s vysokou elasticitou. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je manipulácia s podložkou veľmi jednoduchá a nemala by chýbať na pracovnej doske žiadnej kuchyne.

K tomuto produktu vám odporúčame

Podobné produkty

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk