Kategórie
Stojan na nože Magnablock II Soft Ash
Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash Stojan na nože Magnablock II Soft Ash

Stojan na nože Magnablock II Soft Ash

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Použitie: Uloženie nožov
Hmotnosť: 1790,00 g

Na tento stojan bol použitý decentný svetlý jaseň. Silné magnety sú zapustené pod mäkkým neoprénovým povrchom, ktorý je veľmi šetrný k vašim čepeliam. Vďaka rozšírenej základni je stojan veľmi stabilný, no zároveň stále kompaktný. Môžete naňho umiestniť 2, 4 alebo 6 nožov a stále bude vyzerať veľmi prirodzene. Dokonca i s jedným výstavným nožom vytvorí dokonalý estetický celok. Ideálny pre tých, ktorí používajú menšie množstvo nožov, ale potrebujú ich mať neustále po ruke. Rozmery 170x270x90mm.

Vyberte si variantu!
80,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

K starostlivosti o japonský nôž samozrejme patrí i jeho uskladnenie. Bolo by veľkou chybou odložiť ho do zásuvky medzi ostatné nože. Trpelo by jeho ostrie, ktoré oterom o iné čepele mierne degraduje, no hlavne bude trpieť Vaše estetické cítenie. Veď prečo by ste si mali odoprieť pohľad na prekrásny japonský nôž? Vyberte si zo značkových stojanov, ktoré dotvoria Váš kuchynský priestor.

K tomuto produktu vám odporúčame

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk