Kategórie
Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M
Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M

Krájač zeleniny a ovocia Chiba Mandolina QRL/M

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Použitie: Zelenina, ovocie
Hmotnosť: 262,00 g

Mandolina Chiba Quirélois vám umožní veľmi rýchlo nakrájať zeleninu a ovocie na plátky alebo julienne prúžky. Jednoducho si nastavíte hrúbku plátkov a šírku prúžkov. Hlavná rezná čepeľ sa dá ľahko demontovať za účelom brúsenia. 2 hrebeňové čepele na 1mm resp. 2,5mm prúžky. Súčasťou je ochranný držiak pre maximálnu bezpečnosť. Rozmery 320x92x28mm.

Vyberte si variantu!
51,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Firma CHIBA KOGYOSYO CO.LTD. patrí medzi popredných japonských výrobcov zariadení na krájanie zeleniny a ovocia. Japonská kuchyňa kladie veľký dôraz na estetické stvárnenie jednotlivých jedál a preto presne nakrájané kúsky sú priam nevyhnutnosťou. Na tento účel síce máme kvalitné japonské nože, no sú situácie, kedy si vieme pomôcť i inak. Ak potrebujete nakrájať veľké množstvo zeleniny alebo ovocia a ste pod časovým tlakom, pomôže Vám Chiba Mandolina. Či už potrebujete tenké alebo hrubšie plátky, užšie alebo širšie prúžky, jednoduchým nastavením mandolíny máte o chvíľu hotovo. Hovoriť o kvalite materiálov, ostrosti čepelí a vysokej miere bezpečnosti je v prípade tohto výrobcu úplne zbytočné.

Video Chiba Mandoline


oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk