Kategórie
Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25
Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25 Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25

Magnetické puzdro na čepeľ Blade Guard 25

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov

Univerzálne magnetické puzdro na čepeľ. Vyrobené z kvalitného polypropylénu.Vnútorné magnetické plochy držia čepeľ na svojom mieste. Vhodné pre čepele do šírky 25mm a dĺžky 165mm. Možnosť popisu markerom. Čepeľ vkladajte ostrím k pántom puzdra.

Vyberte si variantu!
10,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Vlastníctvo kvalitného noža si vyžaduje i určitú zodpovednosť. Je na to hneď niekoľko dôvodov. Kvalitný nôž nie je v žiadnom prípade lacnou záležitosťou. Veď sa kupuje na dlhé obdobie a aby slúžil konzistentne, treba sa o neho postarať. Nôž by mal byť neustále ostrý a jeho čepeľ celistvá. Ostrosť však prináša zo sebou aj riziko poranenia. Hlavne v nepovolaných rukách, alebo pri prenášaní z jedného miesta na druhé. Našťastie je tu veľmi elegantné riešenie. Univerzálne puzdro na čepeľ. Ochráni váš šperk pred otupením alebo vyštrbením počas skladovania v zásuvkách, zamedzí nechcený styk s ostrou čepeľou a zabráni poškodeniu tašky, v ktorej nože prenášate.

© 2019 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené.

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2024, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk