Vreckový nožík MC-0071D
Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D Vreckový nožík MC-0071D

Vreckový nožík MC-0071D

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Rúčka: Drevená
Dĺžka čepele: 7cm
Typ čepele: Damašková
Použitie: Outdoor

Nôž zo série KASUMI sa pýši damaskovou čepeľou tvorenou jadrom z VG-10 a 32 kovanými vrstvami niklovej ocele. Rúčka je zhotovená z juhoamerického dreva cocobolo. Nôž je dodávaný so štýlovým japonským tkaným púzdrom nishijin.

Vyberte si variantu!
135,00 €s DPH
+ -

Detail produktu

Prax nám ukázala, že priaznivci kvalitných nožov sa neradi lúčia so svojimi pomocníkmi ani pri potulkách prírodou. Toto poznanie rezultovalo do rozhodnutia ponúknuť našim zákazníkom aj outdoorové alebo vreckové nože. Pri hľadaní tej správnej značky sme si stanovili jediné kritérium, nekompromisná a exkluzívna kvalita, ktorá zabezpečí integritu tovarov ponúkaných naším obchodom. Voľba tak logicky padla na značku MCUSTA.

Vreckové nože MCUSTA pochádzajú z mesta Seki. Rovnako ako naše KASUMI nože kombinujú v sebe remeselnícke majstrovstvo dedené po niekoľko storočí s najprogresívnejšími výdobytkami súčasnej obrábacej techniky.

Dizajn nožov s odkazom na japonské kultúrne hodnoty je tvorený sofistikovanými 3D CAM systémami. Používané sú len tie najkvalitnejšie materiály. Jadrá čepelí tvorí špičková oceľ VG-10, ktorá sa vyznačuje nielen extrémnou tvrdosťou /61 HRC/, ale vďaka kobaltu, chrómu, molybdénu aj tak potrebnou pružnosťou a antikoróznosťou. Na rozdiel od iných výrobcov, ktorí čepele razia, MCUSTA ich vyrezáva laserovým lúčom. Dosahuje tak výnimočnú presnosť, ktorá je dôležitá obzvlášť pri zatváracích nožoch.

Nie menšia pozornosť je venovaná rúčkam. Sú ergonomicky tvarované a zhotovené z najkvalitnejších materiálov. Na výber je trvácna micarta, stabilizované drevo alebo elexovaný hliník. Z exotických drevín sa používa africký eben, juhoamerické cocobolo prípadne stredomorská dula alebo palisander. Plynulý chod zatváracieho mechanizmu zabezpečujú teflonové podložky eloxovaného čapu a poisťuje ho vložkový zámok.

Nôž sa dá jednoducho otvoriť jednou rukou vďaka obojstrannému fixnému čapu na hornej strane čepele. Vrecková spona umožňuje pohodlné a nerušené nosenie vo vrecku nohavíc. Po výrobe prototypu je nôž dôkladne skúšaný nielen v laboratóriách, ale aj v prírode. Každý kus je ručne skladaný a následne odskúšaný. Niektoré modely sú dodávané v tradičnom tkanom japonskom puzdre Nishijin.

V snahe znižovať náklady i tie najprestížnejšie svetové značky vreckových nožov presunuli svoje výroby do Číny. MCUSTA patrí medzi zopár svetlých výnimiek, ktoré stavili na tradíciu a garantovanú kvalitu domácej výroby.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

Podobné produkty

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2019, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info