Global set 668
Global set 668 Global set 668

Global set 668

Dostupnosť: na sklade
Doprava zadarmo: Viac informácií
Zľava: 2 % zľava pri nákupe nad 200 €
Viac informácií o našom systéme bonusov
Výrobca: Global

Megasada, to je ten správny výraz pre túto 17ks zostavu. Buďte si istý, že už nič podstatné vám v kuchyni chýbať nebude. Za túto neuveriteľnú cenu získate kvalitnú tašku na 16 nožov G-668/16, GS42/4 paleta 11cm, GS42/6 paleta 15cm, GS-39 nakiri 14cm, G-11 sashimi 25cm, GS-41 univerzálny nôž 9cm, GF-43 nakiri 20cm, GS-1 univerzálny nôž 11cm, GS-8 šúpací nôž 7cm, GS-10 nôž na syry 14cm, GS-9 zeleninový nôž 8cm, G-7 deba 18cm, G-47 yo-sashimi 25cm, G-65 losos/šunka 27cm, G-18 filetovací pružný nôž 24cm, G-10 šunka/losos pružný 31cm, G-14 sashimi 30cm. Úspora? 1.137,-EUR!!!

Vyberte si variantu!
1 200,00 €s DPH 2 337,00 €
+ -

Detail produktu

Vianoce sú časom, kedy máme k sebe bližšie. Tento vzťah často prezentujeme obdarovaním svojho blízkeho. Zámer je vždy správny, no výsledný efekt nemusí byť podľa očakávania. Vtedy príde vhod dohoda: každý si kúpi darček sám. Pokiaľ patríte do tejto skupiny šťastlivcov, pozrite sa na nasledovnú neopakovateľnú ponuku.

Značka GLOBAL sa pred rokmi stiahla zo Slovenska a obdobne malých trhov. Dôvodom bolo upriamenie svojich snáh na dominantné teritória, kde z kapacitných dôvodov nestačila uspokojovať rastúci dopyt po svojich výrobkoch. Je to samozrejme škoda, nakoľko nože vyrobené z kvalitnej ocele Chromova 18 a ich široký sortiment má u nás stále veľa priaznivcov. A práve pre nich sme zostavili z našich posledných skladových zásob sady s bezkonkurenčným cenovým zvýhodnením.

Tak neváhajte a urobte si radosť včas!

O výrobcovi

Global

V roku 1985 dostal jeden z najlepších japonských dizajnérov Komin Yamada neobmedzený rozpočet na vytvorenie sady revolučných kuchynských nožov. Cieľom bolo navrhnúť výnimočný tvar, bezchybnú ergonómiu a vyváženosť a to všetko pri najvyššej kvalite bez kompromisov. O tom, že túto úlohu zvládol výborne, svedčí kolekcia viac ako 50 výrobkov, ktorá vďaka svojej výnimočnosti a nadčasovosti patria medzi špičku na svetových trhoch.

Kuchynské nože GLOBAL sa vyrábajú vo fabrike Yoshikin z vysoko kvalitnej ocele Cromova 18. Špeciálnym spracovaním sa dosiahla tvrdosť C 56 -58 Rockwellovej stupnice. Znamená to, že nože si zachovávajú svoju extrémnu ostrosť po dlhší čas. Výrobky značky GLOBAL sa stali pojmom hlavne v profesionálnej oblasti. Šéfkuchári tých najznámejších reštaurácií siahajú po nožoch GLOBAL kvôli ich bezchybnej ergonómii a vyváženosti. Za všetkých možno spomenúť Michelinom ocenenú londýnsku reštauráciu Le Gavroche a jej šéfkuchára Michela Rouxa. Na kulinárskych súťažiach sa stáva pravidlom, že aspoň jeden z troch najvyššie ocenených šéfkuchárov používa nože GLOBAL (najčastejšie nôž G-2).

Poznámka: Firma Global sa rozhodla stiahnuť z menších trhov ako SR, ČR, ...Tieto trhy nezodpovedajú odbytovým požiadavkám firmy Global. Sortiment uvedený na týchto stránkach predstavuje skladové zásoby Nippon Knives, ktoré už nie je možné rozšíriť o iné nože značky Global. Ďakujeme za pochopenie.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

K tomuto produktu vám odporúčame

Podobné produkty

oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2018, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info