Kategórie

Sakon Shiraume Nickel Damask

Nože Sakon Nickel Damascus patria do praktickej línie produktov firmy Hokiyama Cutlery. Sú dôkazom širokého záberu výrobcu, ktorý do svojho portfólia zaradil rôznorodú paletu nožov. Striedajú sa tu materiály od klasických až po vysoko sofistikované, rovnako tak spôsob výroby a finálna úprava. Záleží len na zákazníkovi a jeho preferenciách. 

Úlohou nožov Sakon Shiraume označovaných tiež Nickel Damask je uspokojiť tých najnáročnejších zákazníkov a to po estetickej ako i kvalitatívnej stránke. Hagane týchto exkluzívnych nožov je ukuté z nástrojovej ocele SKD-11. Táto oceľ sa v priemysle používa na rezanie kovov a preto neprekvapuje jej tvrdosť dosahujúca až 62-64 HRC. Vysoký obsah chrómu zabezpečuje odolnosť voči korózii. Po stranách je hagane obložené vonkajšou vrstvou, ktorá je zhotovená prekladaním 36 vrstiev čistého niklu s oceľou SUS-410. Dostávame tak 73 vrstvovú čepeľ s nádhernou damascénskou kresbou suminagashi. Ostrie má symetrický brus v tvare "V" a vďaka jadru z SKD-11 vydrží extrémne dlho. Svojimi parametrami sa

čepeľ Shiraume vyrovná tým zhotovených z ikonickej ocele Yasuki Super Aogami, no navyše je antikorózna. 

Tak ako sme si zvykli pri japonských profesionálnych nožoch, rúčka má osemuholníkový tvar. Je vyrobená z prekrásneho palisandrového dreva, na ktorú plynulo nadväzuje čierny prstenec. Ten je zhotovený z tvrdého stabilizovaného dreva pakka wood. Rúčky poskytujú bezkonkurenčný grip. Nože Sakon Shiraume Nickel Damask bezosporu patria medzi najexkluzívnejšie nože v svojej cenovej kategórii. Predstavujú harmóniu vypracovaných detailov, ktoré Vám premenia prácu na pôžitok. Vkusne zmladené farebné odtiene rúčky a prstenca zvýrazňujú kresbu suminagashi 73 vrstvovej čepele.

©2010-2018 Copyright Roman Ulík, Nippon Knives, www.japonskenoze.sk, všetky práva vyhradené

Fotografie a texty sú chránené autorským zákonom a ich použitie bez súhlasu autora nie je možné.

    Neboli nájdené žiadne záznamy.
oficiálny distribútor pre SR
oficiálny distribútor pre SR
osobný odber v Bratislave
osobný odber v Bratislave
zľavy pre verných zákazníkov
zľavy pre verných zákazníkov
doprava a platba
doprava a platba
viaceré možnosti platieb
viaceré možnosti platieb
Naši partneri

© Japonské nože 2020, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Technopol International, a.s., Kutlíkova 17, Bratislava 852 50, 0903761001, japonskenoze@technopol.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info